Yeni Sezon Eşarp Modelleri Eşarp AVM’de

eşarp

Tesettürlü yaşam tarzını seçmiş olan kadınlar ve genç kızlar için ilk seçenek ve aksesuar, her zaman eşarp modelleri olmuştur. Eski yıllarda seçimi modellerin az olmasından dolayı zor ulaşılabilen eşarpları artık daha özgür bir biçimde seçebiliyorsunuz. Moda tasarımcılarının tesettür dünyasına adım atması ile birlikte hareketlenen eşarp modelleri arasında yeni sezon kataloglarına bakıldığı zaman birbirinden farklı stile sahip eşarpları görebiliyorsunuz.

Eşarp AVM sitesinin bünyesinde bulunan ve tesettür giyimin öncü markaları arasında yer alan markaların üretmiş olduğu yeni sezon eşarp modelleri arasından stilinize en uygun olanını seçerek şıklığınıza büyük bir derinlik katabilirsiniz.

Floral desenlerin ve canlı renklerin ön plana çıktığı yeni sezon kataloglarında ayrıca alternatif bir stil yaratmak isteyen bayanlar için asimetrik çizgiler ile süslenmiş olan eşarp modelleri de bulunuyor. Sezonun renkleri arasında ise bordo, yeşil ve mavi gibi renkler yer alıyor.

Eşarp Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Eşarbınızın renk seçiminde genel giyim tarzınız ve diğer kıyafetleriniz önemli bir rol oynamaktadır. Eğer koyu renklerden oluşan bir stiliniz var ve alternatif bir şıklık yaratmak istiyorsanız açık renk tonlarına sahip olan modelleri kullanabilirsiniz. Fakat klasik bir duruş ile şıklığı yakalamak istiyorsanız yine aynı koyu renk tonlarında kıyafetlerinizin modeline yakışacak türden eşarplar kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerinizin genel tarzı ışıltılı renklerden oluşuyor ise dengeyi sağlayabilmek adına eşarp ve aksesuarlarınızda koyu renkler tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar kıyafetler içerisinde tamamlayıcı özelliklere sahip olan parçalar oldukları için bu tür yöntemler ile stilinizi daha hareketli ve canlı bir hale getirebilirsiniz.

Kırmızı, bordo, mavi ve siyah gibi renkler garanti seçimler ise özel gün ve davetlerinizde kullanabileceğiniz eşarp renkleri arasında yer alıyor. Garanti bir kombin için vazgeçilmez olan bu renklerden oluşan eşarpları neredeyse tüm elbiseleriniz ile birlikte başarılı bir şekilde kombinleyerek şıklığınıza ayrı bir tarz katabilir ve seçimlerinizle ayrıcalıklı bir özellik kazandırabilirsiniz.

Eşarp Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

eşarp

Kıyafet tercihlerinizi sade ve tek renk üzerine kurduysanız, renkli ve desenli olan eşarp modelleri kullanabilirsiniz. Desenli ve çiçek figürlü olan tasarımlar stilinize klasik bir görünüm eklerken, asimetrik çizgilere sahip modeller ise modern bir duruşa sahip olmanızı sağlayacaktır.

Eşarbınızın kaymaması ve şeklinin bozulmaması için eşarbın iç kısımlarına bone takabilirsiniz. Saten kumaştan üretilmiş olan bir boneyi eşarplar ile birlikte kullanırsanız eşarbınızın kaymasını önleyebilir ve bonenin eşarplarınızı daha parlak ve ışıltılı göstermesini sağlayabilirsiniz.

Seçim konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise bütçeniz ve alışveriş yapacağınız mağazanın güvenilir olmasıdır. Eğer uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteli ve estetik duruşa sahip olan eşarp modelleri arıyorsanız Eşarp AVM sitesini tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyimin öncü eşarp markalarını bünyesinde barındıran Eşarp AVM’nin online alışveriş mağazasını http://www.esarpavm.com/ üzerinden ziyaret edebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz