Şal Modelleri

Tesettür Şal Modelleri

Ülkemizde tesettür modası her geçen gün daha da büyüyerek hazır giyim sektörünün bir parçası olmaktan çıkıp başlı başına bir sektör konumuna ulaştı. Bu anlamda tüm ürün gruplarında farklı birçok giyim ve şal modeli üretilip tesettürlü hanımların beğenisine sunulmaktadır. Hızla artan genç nüfusla birlikte tesettür giyimine verilen önemin ve özenin fazla olması bu alanda gelişmelerin de hızlı ve fazla olmasını sağlamaktadır. Klasik moda ve koleksiyon çizgisinden uzaklaşan tesettür modellerinde neredeyse her gün farklı ürünler üretilip, ürün çeşitliliği artıyor. Bu şekilde herkesin zevkine uygun ürünü bulması sağlanıyor.   Tesettür giyimin temel parçalarından ; pardesü, tunik, tesettür abiye modelleri, trençkotlar ve tesettür mayolarının yanı sıra artık bir aksesuar olmaktan çıkıp farklı anlam yüklenen şal ve şal modelleri, eşarp ve eşarp modelleri, bone ve eşarp aksesuarları gibi birçok farklı yan ürünün üretimi yapılmaktadır.

Şal Seçiminde Çeşitlilik Önem Taşıyor

Birçok önemli şal markası ve şal butikleri farklı kumaş, desen, renk ve ebatlarda şal üretmeye de başladı. Tesettür şal modellerine uygulanabilecek çok fazla kumaş alternatifi, eşsiz desenler ve sınırsız renk skalası ile ortaya birçok farklı şal modeli çıkmaktadır.  Şal satın almak isteyen tesettürlü hanımların bu şal modelleri arasından karar vermesi şal modellerindeki fazlalık sebebiyle zorlaşmaya başladı. Şal modellerinde günübirlik değişen desenler, aniden moda olan renkler tesettür giyiminin yanı sıra şal trendlerinde de etkisini göstermeye başladı. Sezon boyu süren koleksiyonlar yerine vitrinler her hafta en yeni şal modelleriyle süsleniyor.
Bu kadar çeşit arasından tüm şal modellerine sahip olma hissi alışverişi tetikleyen unsurlar haline dönüşmüş durumda.
Seçmek zor, sahip olmak çok kolay. Tek ihtiyacınız kendi tarzınızı şal seçiminizle ortaya koymak. Şal modelleri seçim için eşarpAVM size birçok markaya ait en güncel şal modellerini online olarak satın almanıza yardımcı oluyor.

şal-modelleri

Şal Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Noktalar

Şal seçiminde belki en önemli nokta şalınızın kumaşı olacaktır. Başınızdan kaymaması, doğal ve organik kumaşların hava alan yapısı sayesinde rahat hareket etmenize imkan tanır. Şal modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu diyebiliriz. Renk ve desen seçimi de bayanlar şal seçiminde büyük önem arz etmektedir. Tüm kıyafetleriniz, tunikleriniz ve penyeleriniz ile uyumlu şal modellerini ve renklerini tercih etmeniz size iyi hissettirecektir. Ayrıca şal modellerindeki desen alternatifleri de kombin yapma sorunu yaşamadan uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.

Tüm trendler artık zamansız şıklık terimiyle eşdeğer haline geldi. Siz klasik bir kombin yerine kontrast renklerden oluşan bir kombin ile fark yaratabilir. Birbirine uyumsuz gibi görünen birçok parçayı farklı renklerde kullanarak ayrı bir tarz belirleyebilirsiniz. Şal modeliniz ve şalınızın rengi bu tip bir kombinde önem kazanıyor.

Gençler En Çok Şal Takmayı Tercih Ediyor

Şal kullanımı günümüzde oldukça yaygın hâl almaktadır. Bunun nedeni olarak kolay kullanılabilmesi gösterilmektedir. Eşarba göre daha pratik olan ve birçok farklı çeşidi ile size farklı kolaylıklar da sağlayan şallar dışarı çıkmanız gereken ani bir durumda kurtarıcınız olabilmektedir. Pişti olma derdi olmadan kombinlerinizin vazgeçilmezi olan şallar pratikliği, farklı modelleri, renkleri ve desenleri ile özellikle tesettürlü gençler tarafından tercih edilen bir aksesuar olmayı başardı.

Şal Çeşitleri Nelerdir?

Birçok farklı şal çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilen şal modelleri ipek şallar olmaktadır. Bu şalların en büyük özelliği doğal kumaşa sahip olması ve tok ve parlak duruşlarıdır. Hacimli bir duruş sergileyen ipek şallar kombinlerinizle büyük bir uyum sağlayacaktır. İpek şalların modelleri genelde düz renk ve çift taraflı olmaktadır. İpek şalların bakımı zor olmakla beraber çabuk kırışan bir yapıları vardır. İpek şalların yanı sıra farklı modeller de mevcuttur. Desenli, motifli  veya düz dokuma şallar uygun fiyatlarla kurtarıcı parçalarınız arasına girmeyi başarıyor. Ekose ve çizgili şallar da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca fileli şallar sıcak yaz aylarını daha serin geçirmenizi ve bu sayede rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır.

Tafta Şallar da Ön Plana Çıkıyor

İpek şallar kadar olmasa da tesettür şal modelleri de çok tercih edilen ürünler arasında tafta şallar yer almaktadır. Bunun en büyük sebebi ise ipek şallara çok benziyor olmalarıdır. Fiyatlarının daha uygun olması, çok fazla renk seçeneği ucuz ve keyifli bir alternatif olarak kullanıcıların dikkatini çekmektedirler. Suni ipek kullanılarak üretilen bu şallar parlak yapıları, zengin duruşları ile ilgi çekici olabilmektedir.

EşarpAVM Birçok Ürünü Sitesinde Barındırıyor

Eşsiz özelliklerde çok farklı ürünün bulunduğu tesettür şal sektöründe her geçen gün çıkan modeller bu ürünleri kullananların ilgisini çekmektedir. Her ürün ile yeni özelliklerin gelmesi, farklı ürünlerin piyasaya sürülmesi, farklı modellerin üretilmesi ve bunun gibi birçok farklı değişken faktör bulunmaktadır.

Eşarp AVM bu anlamda size en iyi hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve marka eşarpları, farklı marka ve modellerde bulunan şalları ve tesettür giyimi ile ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermektedir. Daha detaylı bilgi almak ve şal modelleri incelemek için www.esarpavm.com adresini ziyaret edebilir burada bulunan modelleri inceleyip anında sipariş verebilirsiniz. Aker, Karaca, Armine, Şehri Şal, Kroren ve farklı birçok markayı bünyesinde barındıran Eşarp Avm size en kaliteli hizmeti en ucuza sunacaktır. Kapıda ödeme yöntemi ile tamamen güvenli şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz