Eşarp Modelleri ve Moda

eşarp-modelleri

Tesettürlü bayanların şıklıklarını tamamlamak için kullandıkları en zengin alternatiflerden oluşan parçaların başında kuşkusuz eşarplar gelmekte. Her bayanın en büyük sıkıntısı olan “Bugün ne giyeceğim?” derdi tesettürlü bayanların da en önemli  sorularının arasında yer almaktadır. Seçeceğiniz doğru eşarp modeliyle az parçayla çok kombin yaratmanız mümkün. Özellikle düz renk kıyafetlerin üzerine tercih edeceğiniz desenli eşarplarla aynı parçalarla farklı kombinler yaratabilirsiniz. Pek çok alanda bir rüzgar gibi esen çiçek deseni, eşarp modasında da kendisine yer açmayı başarmış durumda. “Vintage” tarzı eşarp modelleri  pembe, yeşil, mavi gibi soft renklerle kullanıldığında odak noktayı  kullanılan eşarba çekmektedir. Özellikle genç ve orta yaş grubuna hitap eden bu eşarp modeli sizi modayı yakından takip etmeye çağırıyor.

EŞARP MODELLERİNİN YARATTIĞI ŞIKLIK RÜZGARI

Moda denilen olgu insanın karşısına gün geçtikçe farklı parçalar çıkarmasına rağmen her zaman tercih edilen, ön planda kalmayı başaran parçalar da azımsanmayacak kadar çoktur. Eşarp modasında “geometrik desenler” ve “şal desenleri” her zaman tercih edilen eşarp modelleri arasında ilk sırayı almaktadır. Her yaştan kitleye hitap eden bu modeller hem günlük hayatta hem de özel günlerde bayanların kurtarıcısı durumundadır. Bu desenlere ilave edebileceğimiz bir başka eşarp modeli ise “leopar” desenli eşarplardır. Leopar desenin çoğu bayan tarafından tercih edildiğini bilen firmalar yeni sezon koleksiyonlarında mutlaka bu parçaya da yer vermeye çalışmaktadırlar. Bazı büyük firmalar leopar deseni ile geometrik deseni birleştirerek bayanların tercihini kolaylaştırma yoluna gitmektedirler. Eşarp modasının genişlediği modern dünyada hem günlük hayatta hem özel davette, hem ucuz hem pahalı, hem desenli hem düz renk, hem ipek hem saten eşarp bulmak son derece kolaylaşmış durumda. Size kalan olan doğru eşarbı seçerek şıklığın zirvesine yerleşmek.

Size bu seçiminizde en iyi şekilde yardımcı olacak, farklı marka ve modellerin satıldığı en büyük eşarp sitelerinden biri olan www.esarpavm.com adresini ziyeret edebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri sunan eşarpAVM’den güvenle alışveriş yapabilirsiniz. EşarpAVM aynı gün kargo ile eşarpların size en kısa sürede ulaşması için çalışıyor.

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz