Armine Trend Eşarplar

Armine Eşarp

Eşarp, bayan için bir tesettür unsurudur. Eşarp denince akla ilk gelen ipek kumaşlardan üretilmiş olanlardır. İpek üretmek oldukça zahmetli olduğundan ipek eşarpların üretimi de oldukça maliyetlidir. Ancak düzenli olan yapılan indirim ve kampanyalar kişilerin taleplerini karşılayarak her bütçeye uygun eşarplar üretiliyor. Bu bağlamda ipek oranı azaltılmış eşarplar biraz daha uygun oluyor. Yeni sezonla birlikte  Armine eşarp kendini her geçen gün yenileyerek satışlarını arttırıyor. Birbirinden şık ürünlerle piyasaya sürülen ipek kumaşlar yapılan indirimler ve kampanyalar ile satışlarını ikiye katlıyor.

armine-esarp

Saf ipekten üretilmiş armine eşarplar içerisinde portakal çiçeği, lavanta gibi kokular eklenerek hareket ettikçe etrafa koku yayılması özelliği bayanların dikkatine daha çok çekiyor. Armine eşarp ipek eşarplar arasında en çok tutulan markalardandır. Armine ipek eşarbın bir diğer özelliği de üzerinde yağmur suyunun kalmıyor olmasıdır. Yağmurda ıslanmak eşarp takan bir bayan için oldukça zorlu bir durumdur. Ancak Armine ipek eşarplar bu durumu ortadan kaldırarak az dereceli yağmurlarda eşarbınızı deforme olmadan koruyacaktır.

Kış mevsiminde daha çok toprak tonları, kahverengi, siyah gibi renkler kullanılırken yaz mevsiminde veya baharda insanın içini ısıtan pembe mavi kırmızı yeşil gibi renkler daha çok tercih ediliyor. Eşarp renginin ne şekilde tercih edildiği aynı zamanda karakteri de yansıtıyor daha cıvıltılı, göze hitap eden renkleri gençler tercih ederken orta yaş grubu daha koyu renkleri doğru yöneliyor.

Armine Trend Eşarplarda Ne Tür Desenler Üretiliyor ?

Armine trend eşarplar , armine markasının polyester ve daha uygun fiyatlı ürünler için geliştirdiği markadır. Armine trend eşarplarda ;Geometrik şekiller, yaprak desenleri, çiçekler ön plana çıkan ve satışları giderek artan eşarp grupları arasında yer alıyor. Özellikle şık ve klasik olmak isteyen bayanlar Osmanlı tuğrası ile damaks deseni tercih ediyorlar. Ayrıca leopar desen de şık görünmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği desenler arasında yer alıyor.

armine-esarp

Eşarp Kombini Nasıl Yapılır?

Eşarp kombini doğru tamamlamak için kıyafetiniz çok renkli ve desenli ise ve eşarbınızı daha düz ve sade renklerden yana kullanabilirsiniz. Bu yılın son trendleri arasında haki yeşili yer alıyor. Haki yeşili bir eşarpla krem tonlarında bir tunik pantolon takımı sizi oldukça şık gösterecektir. Özel toplantılarınızda veya görüşmelerinizde armine eşarplar ile kalitenizi ortaya koyabilirsiniz.

 

 

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz