Aker Eşarp

Kapalı bayanların dikkat ettikleri konu eşarpları olmaktadır. Kişiler kapanmayı tercih ederek bu özelliklerini de daha dikkat çekici hale getirmek için farklı kriterler arayışına düşerler. Bu durumda ise karşınıza birçok örnek çıkabilmektedir. Bu olanakları saymak gerekirse:

*İpek eşarp seçenekleri

*Twil eşarp olanakları

*Çeşitli ebatlarda pamuk kumaştan eşarplar

*İpek vb şal seçenekleri

*Şifon kumaştan parçalar ve eşarplar

*Tafta kumaştan eşarp ve şallar

*Çeşitli şekillerde dikkat çekici bone şallar

Kişiler bu tarz aksesuarları kullanarak kendilerine farklılık katmak istemektedir.

aker-ipek-eşarp

Kapalı kesimin eşarp tercihi

Açık bir bayan için saç bakımı, boyası ve fönü ne demek ise kapalı kişiler içinde eşarp aynı anlamdadır. Kişiler bu konuda çok dikkatli davranmakta ve kombin oluşturmak için arayış içine girmektedir. Kapalı bayanların en çok tercih ettiği markaların başında ise aker eşarp gelmektedir. Aker kuruluşu kendine bir vizyon belirlemiş ve o doğrultuda ilerlemektedir. Kuruluşun ilgi alanı tamamen ipek eşarplar olmaktadır. Bu yüzden de birçok kişinin başlıca ilgi odağı olmaktadır.

İpek eşarp ve diğer eşarp farkları nedir?

Aker markasının da üretiminde ham madde olarak kullanılan ipek birçok bayanın tercihi olmaktadır. Kişilerin bu denli kullanmasının nedeni ise şunlardır.

*İpek eşarplar normal eşarplara rağmen çok daha kolay şekil almaktadır.

*Kolay şekil aldığından dolayı ilk etapta kapanan insanları hoş ve zarif göstermekte bu yüzden tercih sebebi olmaktadır.

*Açık bir kişi için marka ne denli önemli ise kapalı bayanın da eşarp markası o denli önem arz ettiği için ipek eşarplar tercih edilmektedir.

*İpek eşarplar sıradan eşarplara göre ter sorunu yapmamaktadır.

*İpek eşarplarda renk seçenekleri değer olanaklara göre çok daha fazla olmaktadır.

*İpek eşarplar yapıldığı zaman çok daha tok durmakta ve göze hoş bir görüntü verdiğinden dolayı tercih edilmektedir.

Aker vb. markalarında üretim tercihi olan ipek eşarpların kuru temizleme ile temizlenmesi tavsiye edilmektedir. İpeğin fiyatı da diğer seçeneklere göre biraz daha fazla olduğundan dolayı fiyat aralığı biraz fazla olmaktadır. İnce olması da bazı kişiler tarafından tercih edilme nedeni olabilir.

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz